Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
