Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
