Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Notice
nl: Mededeling

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch

en: App ID
nl: App-ID
