Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: App ID
pl: ID aplikacji
