Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Info
ps: مالومات

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Alert
ps: خبراوى
