Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
