Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli
