Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Debug
uk: Зневадження

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми
