Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Info
vi: Thông tin

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng
