Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Notice
de: Hinweis

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Debug
de: Debuggen

en: Emergency
de: Notfall

en: Alert
de: Alarm

en: Critical
de: Kritisch

en: App ID
de: App-ID
