Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Administration
es: Administración

en: Warning
es: Advertencia

en: Notice
es: Aviso

en: Authentication
es: Autentificación

en: Debug
es: Depurar

en: Emergency
es: Emergencia

en: Alert
es: Alerta

en: Critical
es: Crítico
