Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Error
fr: Erreur

en: Warning
fr: Avertissement

en: Notice
fr: Information

en: Authentication
fr: Authentification

en: Emergency
fr: Urgence

en: Alert
fr: Alerte

en: Critical
fr: Critique

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application
