Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: Info
gl: Información

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Debug
gl: Depuración
