Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus
