Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Notice
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Emergency
it: Emergenza

en: Alert
it: Avviso

en: Critical
it: Critico
