Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Notice
ja: 注意

en: Authentication
ja: 認証

en: Debug
ja: デバッグ

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な
