Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
