Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
