Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Warning
ca: Avís

en: Notice
ca: Notificació

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Debug
ca: Depuració

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític
