Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Critical
lt: Kritinė
