Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Debug
lv: Atkļūdot
