Opbeat (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic
