Open Platform (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Update
am: አዘምን

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች
