Open Platform (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Search
bg: Търси

en: Update
bg: Промени

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Operation
bg: Действие
