Open Platform (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
