Open Platform (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Search
ca: Cerca

en: Update
ca: Actualitza

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Original article
ca: Article original

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Operation
ca: Operació

en: Word count
ca: Contador de paraules

en: Sections
ca: Seccions
