Open Platform (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Search
cy: Chwilio

en: Body field
cy: Maes corff

en: Update
cy: Diweddaru

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Update options
cy: Dewisiadau diweddaru

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Operation
cy: Gweithrediad
