Open Platform (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Search
da: Søg

en: Update
da: Opdatér

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Original article
da: Original artikel

en: Update options
da: Opdatering

en: API Key
da: API-nøgle

en: Operation
da: Handling

en: Word count
da: Ordtælling

en: Sections
da: Sektioner
