Open Platform (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Search
de: Suche

en: Body field
de: Textkörperfeld

en: Update
de: Aktualisieren

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Original article
de: Original Artikel

en: Update options
de: Aktualisierungseinstellungen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Operation
de: Aktion

en: Word count
de: Wortzahl

en: Sections
de: Bereiche

en: Word Count
de: Anzahl der Wörter
