Open Platform (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Search
eo: Serĉu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Operation
eo: Operacio
