Open Platform (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Search
es: Buscar

en: Body field
es: Campo de contenido o cuerpo

en: Update
es: Actualizar

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Original article
es: Artículo original

en: Update options
es: Actualizar opciones

en: API Key
es: Clave API

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Operation
es: Operación

en: Word count
es: Recuento de palabras

en: Sections
es: Secciones
