Open Platform (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Search
fa: جستجو

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Word count
fa: شمارش کلمات
