Open Platform (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Search
fi: Etsi

en: Update
fi: Päivitys

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Word count
fi: Sanojen määrä

en: Sections
fi: Osiot
