Open Platform (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Search
he: חיפוש

en: Update
he: עדכון

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Original article
he: מאמר מקורי

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Operation
he: פעולה
