Open Platform (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները
