Open Platform (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Search
is: Leit

en: Update
is: Uppfæra

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: API Key
is: API Lykill

en: Thumbnail
is: Smámynd
