Open Platform (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Search
it: Cerca

en: Update
it: Aggiorna

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Update options
it: Opzioni di aggiornamento

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Operation
it: Operazione

en: Word count
it: Conteggio parole
