Open Platform (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Search
jv: Goléki

en: Update
jv: Dianyari

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Operation
jv: Operasi
