Open Platform (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Update options
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ
