Open Platform (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Search
lt: Paieška

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: API Key
lt: API raktas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Operation
lt: Veiksmai
