Open Platform (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Search
mr: शोध

en: Update
mr: अपडेट

en: Original article
mr: मूळ लेख

en: Update options
mr: अपडेट पर्याय
