Open Platform (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Search
nl: Zoeken

en: Update
nl: Bijwerken

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Operation
nl: Bewerking

en: Word count
nl: Aantal woorden

en: Sections
nl: Secties

en: Word Count
nl: Aantal woorden
