Open Platform (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Search
oc: Recercar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Operation
oc: Operacion
