Open Platform (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Search
pl: Szukaj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: API Key
pl: Klucz API

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Operation
pl: Czynność

en: Word count
pl: Liczba słów

en: Sections
pl: Sekcje
