Open Platform (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Search
ru: Поиск

en: Update
ru: Обновить

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: API Key
ru: Ключ API

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Operation
ru: Действие

en: Word count
ru: Число слов
