Open Platform (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Search
sq: Kërko

en: Update
sq: Rifresko

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Operation
sq: Veprimi
