Open Platform (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Search
ta: தேடல்

en: Body field
ta: உள்ளடக்க துறை

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Update options
ta: புதுப்பித்தல் தெரிவுகள்

en: Operation
ta: செயல்
