Open Platform (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Search
te: వెతుకు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Update options
te: ఎంపికలను తాజాకరించు
