Open Platform (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Operation
ug: مەشغۇلات
