Open Platform (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Search
ar: بحث

en: Update
ar: تحديث

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Operation
ar: عملية
